VÍTEJTE!

Po kvalifikaci ČP starších žákyň už známe rozdělení do sedmiček

přidáno: 16. 10. 2017 9:17, autor: ŠSK Bílovec   [ aktualizováno ]


Ve dnech 14.-15.10 2017 proběhla v Bílovci kvalifikace ČP.Po všech zápasech došlo k závěrečnému rozdělení do sedmiček pro 1.kolo ČP - oblast východ.Z naší kvalifikace postoupila 4 družstva do každé sedmičky,další tři pro každou skupinu postoupila z kvalifikace v Uherském Hradišti.

1.sedmička  Rychnov n/K.,Uh.Hradiště,Frýdek Místek,KP Brno,TJ Ostrava,Hradec Králové,Lanškroun
2.sedmička  Znojmo-Přímětice,Prostějov,Havl.Brod,Svitavy,Břeclav,Nový Jičín,ŠSK Bílovec
3.sedmička  Olomouc,Polička,M.Třebová,Pardubice,Vyškov,Přerov,Zlín
4.sedmička  Junior Brno,Litomyšl,DDM Brno,Uničov,Kometa Praha,Třebechovice p/O.,Náchod

Blíží se kvalifikace starších žákyň českého poháru

přidáno: 1. 10. 2017 5:18, autor: ŠSK Bílovec   [ aktualizováno 2. 10. 2017 12:56 ]

Ve dnech 14.-15.10.2017 proběhne znova v bílovecké hale kvalifikace ČP starších žákyň.
Podrobnosti a rozpis se připravují.

Rozdělení družstev pro kvaldu Bílovec:

A                                            B                                 C                                D

Lanškroun                              KP Brno                     Ostrava                       Kometa Praha

Břeclav                                   Nový Jičín                  Náchod                       Přerov

Bílovec                                   H.Králové                   Vyškov                       Třebechovice

Pardubice                               Uničov                       Zlín                             Svitavy

 

V těchto skupinách hraje každý s každým…

Po odehrání se vytvoří tyto čtyři skupiny:

E                                            F                                 G                                H

 

1A                                          2A                              2B                               4A

1B                                          2C                              2D                              4B

1C                                          3B                               3A                              4C

1D                                          3D                              3C                              4D

 I  v těchto skupinách hraje každý s každým.

 

Následně:      E1,  E2       -   postupují přímo  do 1.sedmičky


                     E3 -  F1 

                     E4 – G1       -  vítězové těchto dvou utkání jdou do 1.sedmičky

    -   poražení do 2.sedmičky

 

        F2  -  G3

        F3  -  G2        -  vítězové těchto dvou utkání jdou do 2.sedmičky

   -    poražení do 3.sedmičky

 

                   F4  -  H1

                   G4  -  H2      -  vítězové těchto utkání jdou do 3.sedmičky

   -    poražení do 4.sedmičky

 

         H3, H4          - jdou přímo do 4.sedmičky

Kvalifikace mladších žákyň KP

přidáno: 1. 10. 2017 5:14, autor: ŠSK Bílovec   [ aktualizováno 1. 10. 2017 5:19 ]


Dne 7.10. proběhne v bílovecké hale kvalifikace mladších žákyň KP.
Výsledky může sledovat v záložce mladší žákyně.

Ženy ŠSK začaly sezonu

přidáno: 1. 10. 2017 4:59, autor: ŠSK Bílovec   [ aktualizováno 1. 10. 2017 5:03 ]

 Sobota 30.9.17

Ostrava B - ŠSK Bílovec 3:0,3:0

Turnaj juniorek a žen

přidáno: 17. 9. 2017 8:59, autor: ŠSK Bílovec   [ aktualizováno 2. 10. 2017 12:57 ]


V sobotu 16.9. proběhly v bílovecké hale souběžně turnaje juniorek a žen za účasti 6 družstev v každé kategorii.

Celkové pořadí turnaje žen :

1.Kylešovice
2.Victoria Czieszyn
3.ŠSK Bílovec
4.TJ Fulnek
5.Volejbal Vyškov
6.VA Žilina

Celkové pořadí turnaje juniorek :

1.Zapn Zywiec
2.Ostrava JKY
3.Valašské Meziříčí
4.ŠSK Bílovec
5.VA Žilina
6.Ostrava KKY

  

Vítěz v turnaji žen VK Kylešovice



Upozornění

přidáno: 9. 9. 2017 10:38, autor: ŠSK Bílovec   [ aktualizováno 9. 9. 2017 10:41 ]

 
V úterý dne 12.9.2017 od 13.30 začíná trénovat volejbalová přípravka v hale ZŠ Komenského !!!!

1-6 of 6

Comments